دسته بندی محصولات
  • Categories
   نتیجه ای پیدا نشد
   • Manufacturers
    هیچ نتیجه ای تولید کننده متن نیست
   • Products
    محصولی مطابق جستجوی شما یافت نشد.
     • Blog
      نتیجه ای در جستجوی بلاگ پیدا نشد

     کراتین ۳۰۰۰ یورو ویتال/ CREATINE 3000 eurhovital

     مکمل تغذیه‌ای جهت افزایش قدرت و عملکرد فیزیکی ورزشکاران دفع ترکیبات سمی حین ورزش، در نتیجه رفع خستگی و دردهای عضلانی افزایش توانایی بدن برای تولید انرژی بهبود عملکرد مغز و حافظه
     وزن
     تاریخ انقضا

     کراتین یکی از شناخته شده‌ترین مکمل‌های غذایی است که عملکرد ورزشکاران را بهبود می‌دهد. این پروتئین روزانه در کبد و کلیه تولید می‌شود و به میزان کم نیز از غذاهای حیوانی به دست می‌آید، اما تنها زمانی که در مقادیر بالا از طریق مکمل دریافت شود عملکرد ورزشکاران را تقویت می‌کند. تقریبا تمام کراتین بدن در عضلات اسکلتی و قلبی وجود دارد.

     کراتین با افزایش ذخایر انرژی و گلیکوژن در عضلات، قدرت و انقباض عضلانی را به‌ویژه در ورزش‌های کوتاه‌مدت شدید و پی‌در‌پی (بدن‌سازی، وزنه‌برداری، کشتی، دو یا شنای سرعتی و…) افزایش داده و با دفع ترکیبات سمی منجر به رفع خستگی و دردهای عضلانی در حین ورزش می‌شود. کراتین مونوهیدرات موثرترین و رایج‌ترین مکمل ورزشی موجود برای افزایش عملکرد در فعالیت‌های شدید، افزایش توده بدون چربی و عضلات اسکلتی در طول ورزش است. همچنین تحمل فرد را نسبت به تمرینات سنگین افزایش داده و احتمال آسیب دیدگی حین ورزش را کاهش می‌دهد. این مکمل سطح فعالیت ورزشی ورزشکاران را به حداکثر ممکن می‌رساند.

     شواهدی وجود دارد که کراتین می‌تواند عملکردهای مغزی و حافظه کوتاه مدت را بهبود بخشد.

     گفتنی‌است مکمل کراتین ممکن‌است با نگهداری آب در بدن باعث افزایش وزن شود.

     ترشح انسولین جذب کراتین را افزایش می‌دهد، به همین دلیل بهتر است با یک وعده کربوهیدراتی یا پروتئینی مصرف شود. مصرف پودر کراتین با آبمیوه‌ها گزینه خوبی است. بخشی از مکمل کراتین را می‌توان در وعده‌های غذایی قبل از ورزش و بخشی از آن را در وعده‌های غذایی بعد از ورزش مصرف کرد.

     با مصرف کراتین فرد بیشتر در معرض کم‌آبی و عدم تعادل الکترولیتی قرار می‌گیرد، در نتیجه برای پیشگیری از افزایش دمای بدن و کم‌آبی در حین ورزش یا در هوای گرم، مایعات فراوان نوشیده شود.

     اطلاعاتی ثبت نشده است

     ارسال سوال
     559,000 تومان

     مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز خریداری می‌کنند.

     تصویر از وی پروتئین یوروویتال / Whey protein EuRho Vital -22%
     ★★★★★
     ★★★★★
     2,507,000 تومان
     1,962,000 تومان
     تصویر از وی ام ایکس 2 پی اچ دی / VMX2 SHOT Phd
     ★★★★★
     ★★★★★
     25,500 تومان
     تصویر از ادونس مس پی اچ دی / Advanced Mass PhD
     ★★★★★
     ★★★★★
     642,000 تومان